Home / Dom i Wnętrze / Dlaczego warto wybrać okna pasywne?

Dlaczego warto wybrać okna pasywne?

Okna pasywne to najlepsze rozwiązanie ostatnich czasów, dzięki czemu straty ciepła będą o wiele mniejsze niż  w przypadku zwykłych okien plastikowych lub drewnianych. Wybierając okna pasywne należy zwrócić uwagę na odpowiednie parametry techniczne, aby być pewnym jakości wybieranych produktów.

Liderzy w produkcji okien pasywnych – okna.waw.pl

Liderami w produkcji okien pasywnych na rynku europejskim jest firma Internorm stosująca podczas produkcji innowacyjne rozwiązania technologiczne. Ich salony znaleźć można w kilku miastach, w tym główny Showroom w Warszawie. Oferta oraz dokładne namiary na salon w Warszawie dostępne są na stronie okna.waw.pl. Wielu klientów obdarzyło ich już ogromnym zaufaniem kupując u nich okna i polecając ich usługi innym osobom. Internorm jako jedyna firma w Europie osiągnęła już 9 certyfikatów domu pasywnego. Wszystkie okna z ich katalogu można wykorzystać podczas tworzenia budynków pasywnych.

Jakie powinny być okna pasywne?

Głównym zadaniem całości okien pasywnych jest ograniczenie strat ciepła oraz pozyskanie go w częściowy sposób z energii słonecznej z dworu. Ważne jest również oszklenie, które musi mieć wysoką termoizolacyjność cieplną. Profile okienne także muszą mieć wysoką izolacyjność cieplną. Liczą się również zoptymalizowane termiczne krawędzie oszklenia. I na samym końcu należy dodać odpowiedni montaż, dzięki czemu okna będą prawidłowo spełniały swoją rolę. Takie właśnie okna oraz montaż usługi można zamówić w warszawskim salonie okien Internorm. 

Check Also

Jakie oświetlenie ogrodowe solarne okaże się najlepsze?

  Nawet niewielkie zmiany w ogrodzie czy na tarasie mogą całkowicie odmienić tę przestrzeń wypoczynkową …

http://tofiq.org/nowoczesny-komplet-sztuccow/ metalowe meble do ogrodu http://bayareapowerclub.com/jak-rozliczyc-podatek-z-niemiec-prawidlowo/