Jaki wózek dla dziecka 3w1 wybrać?

Szeroki wybór wózków dziecięcych sprawia, że podjęcie szybkiej decyzji jest praktycznie niemożliwe. Producenci przekonują nas do swoich produktów, a dodatkowo co roku prezentują nowe rozwiązania i innowacje. Jakie wózki dziecięce warto rozważyć? Jakie zagadnienia brać pod uwagę szukając idealnego wózka?

Wózki 3w1 – wygoda i bezpieczeństwo na wysokim poziomie

Wśród licznych propozycji topowych producentów wózki 3w1 cieszą się największym zainteresowaniem. Klienci podkreślają, że przede wszystkim jest dla nich ważne, że wózek może posłużyć przez kilka lat – i nie ma w tym ani krzty przesady! Wózki tego typu posiadają wymienne elementy, które zmieniamy wraz z dorastaniem dziecka. Jaki wózek dla dziecka 3w1 zakupić, aby mieć pewność jego wysokiej jakości i doskonałych parametrów technicznych?

Jak skonstruowany jest wózek 3w1?

Wózki 3w1 to nic innego jak wózek z możliwością wymiany gondoli na siedzisko. Wózek oparty jest na lekkim, aluminiowym stelażu, który możemy składać i wygodnie chować np. do bagażnika samochodowego. Wózki posiadają wbudowane amortyzatory, które pozwalają na wyciszanie nierówności podłoża w trakcie spacerów.

Elementami wymiennymi są gondola i siedzisko – gondola to wygodne łóżeczko dla dziecka, wykorzystywane do momentu, aż nie zacznie ono samodzielnie siadać. Głęboka gondola zapewni komfort i bezpieczeństwo podczas spacerów. Dodatkowo gondole uzupełnia się o głębokie budki z moskitierami. Po ok. 6 miesiącach życia dziecka gondolę wymieniamy na siedzisko. To z kolei posiada możliwość regulacji wysokości podnóżka, odchylenia siedziska, wysokości barierki. Siedzisko posiada również pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa, które zabezpieczają dziecko w czasie spacerów i uniemożliwiają jego wysuwanie się.