Jakie oświetlenie ogrodowe solarne okaże się najlepsze?

 

Nawet niewielkie zmiany w ogrodzie czy na tarasie mogą całkowicie odmienić tę przestrzeń wypoczynkową – przekonują projektanci i producenci. Wśród rekomendowanych rozwiązań, poza meblami ogrodowymi, wiele mówi się dzisiaj o odpowiednim oświetleniu. Oświetlenie ogrodowe solarne to propozycja dla najbardziej wymagających klientów. Dlaczego?

Oświetlenie ogrodowe solarne do wymarzonej strefy wypoczynkowej

Aranżując przydomowy ogród czy taras myślimy przede wszystkim o elementach takich jak meble tarasowe – szukamy wygodnych sof, krzeseł, leżanek czy funkcjonalnych stolików. Aby jednak móc korzystać z tarasu czy ogrodu również po zmroku warto zainteresować się nowoczesnym oświetleniem. Oświetlenie ogrodowe solarne to propozycja, która całkowicie odmieni nasz taras czy ogród – piękne lampy tworzone są z myślą o wygodzie i komforcie, a ich projekty pozytywnie zaskakują. Lampy solarne dostępne są w formie nowoczesnej, gdzie stelaż wykonany jest z aluminium. Nie brak również modeli wykonanych z drewna teakowego.

Jak tworzone są lampy solarne? Lampy solarne tworzone są z materiałów o podwyższonej odporności na uszkodzenia czy ścieranie. Projektanci wykorzystują aluminium malowane proszkowo lub też z drewna teakowego. Istotne jest to, że lampy te mogą być ładowane na dwa sposoby: przez dołączony kabel USB lub też przez promienie słoneczne. Lampy tego typu to niezwykle wygodne i ekologiczne rozwiązanie, dzięki któremu znacząco obniżymy koszty energii elektrycznej.

Oświetlenie ogrodowe solarne – ergonomia oświetlenia!

Czy wiesz, że oświetlenie ogrodowe solarne może świecić z różnym natężeniem? Wynika to z kilkustopniowej regulacji oświetlenia. W zależności od wybranego trybu lampa świeci mocniej lub delikatniej, i tak samo oddaje energię: szybciej lub wolniej.