Home / Technologia / Wybierz ubezpieczenia prywatne dopasowane do potrzeb

Wybierz ubezpieczenia prywatne dopasowane do potrzeb

Ubezpieczenia na życie czy dom nie są niczym nowym w Polsce – szacuje się, że co trzeci Polak zdecydował się na jakąś formę ubezpieczenia swojego mienia czy zdrowia. Obecnie firmy ubezpieczeniowe proponują nam wiele interesujących produktów w atrakcyjnych cenach. Które z nich powinny nas zainteresować?

Ubezpieczenie zdrowotne dla każdego

Jednym z najczęściej wybieranych ubezpieczeń jest prywatne ubezpieczenie zdrowotne – Polacy decydują się na ten rodzaj ubezpieczenia przede wszystkim ze względu na zły stan polskiej publicznej służby zdrowia. Ubezpieczenia zdrowotne zaoferuje nam większość ubezpieczycieli – aby przekonać się, który z nich ma dla nas najlepszą ofertę wystarczy skorzystać z wyszukiwarki mfind.pl. Na podstawie miejsca zamieszkania i wieku system poda nam możliwe pakiety – te zaczynają się już od 40 złotych miesięcznie! W pakietach znajdziemy przede wszystkim możliwość skorzystania z pomocy lekarza domowego czy internisty, ale i pomoc 3 lub więcej specjalistów z danych dziedzin. Pakiety obejmują również możliwość wykonywania badań laboratoryjnych, korzystania z zabiegów pielęgniarskich. Im droższe pakiety, tym więcej możliwości. Warto pamiętać, że ubezpieczenie zdrowotne w prywatnych firmach może obejmować całą rodzinę.

Ubezpieczenie samochodu – znajdź najlepszą ofertę!

Ubezpieczenie samochodowe OC jest obowiązkowe dla wszystkich posiadaczy pojazdów mechanicznych. Ceny ubezpieczenia różnią się w zależności od wieku samochodu, naszego doświadczenia jako kierowców. Ubezpieczenia OC wycenia się także na podstawie wieku właściciela.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć nasz samochód przed uszkodzeniami warto także pomyśleć o ubezpieczeniu Autocasco, które pozwoli na pokrycie kosztów naprawy samochodu po wypadku czy też odzyskanie należności po kradzieży auta.

Check Also

Wilgoć – wróg twoich produktów

Wilgoć to prawdziwa zmora wszystkich tych, którzy zajmują się produkcją, magazynowaniem lub transportem produktów wrażliwych …

gosciniecmurckowski.pl rozsuwane zadaszenie tarasu balkonowe zestawy ogrodowe