Home / Ciekawe / Ciepła piżama damska

Ciepła piżama damska

Okres zimowy już do nas zawitał, więc nadszedł czas, aby pomyśleć o zakupie ciepłej i stylowej piżamy do spania i relaksu.

Funkcje i zalety piżamy:

– wygoda podczas snu i odpoczynku;
– naturalne substancje, które nie powodują podrażnienia skóry;
– różne modele i style;
– komfort w zimnych porach roku;
– zdolność do wchłaniania potu i zapobiegania przegrzaniu skóry.

Wszystkie te cechy piżamy są możliwe przy właściwym wyborze. Kolor, rozmiar i oczywiście styl są ważne, aby znaleźć najbardziej praktyczny model.

Każdy ze stylów piżamy damskiej ma inne obciążenie funkcjonalne. Niektóre piżamy są przeznaczone do spania, a inne są wygodniejsze do noszenia w ciągu dnia.

Piżama termoaktywna

Po długiej drodze do domu przez zaśnieżone ulice wolałoby się przytulić do czegoś ciepłego i przytulnego. Taką opcją może być piżama termoaktywna. Flanela, bawełniane odmiany tkanin i materiałów, które wykorzystują syntetyczne przędze, zachwycają właścicieli swoimi właściwościami termicznymi.

Miękki welur staje się również materiałem do produkcji ciepłej piżamy damskiej. Wełniane nici, w których powstaje welur do domu, zachwycają właścicieli ciepłem i naturalnością.

Duże rozmiary

Producenci od dawna powiększają rozmiar piżamy damskiej. Projektanci z pełnymi dziewczynami stworzyli wiele stylowych zestawów do domu. Główne cechy piżamy dla kobiet z szerokimi biodrami są zestawione ze spokojnymi monochromatycznymi spodniami o swobodnym kroju. Wąskie nogawki mają teraz do zaoferowania wielokolorowe legginsy.

Wśród tkanin dominuje flanela. Ma dobre właściwości termiczne i jednocześnie subtelność. Postać w tym modelu wygląda elegancko i kobieco. Warto odrzucić materiały z połyskiem, podkreślą niedoskonałości.

Ciepła piżama musi być miękka. Co ciekawe, nie tylko naturalne substancje mają takie właściwości. Polar i poliester zachwycają także miłośników miękkich rzeczy.

Z kapturem

Czapka do piżamy — detale są bardziej dekoracyjne niż praktyczne. Jednak modele z kapturem znajdują się w kolekcjach mody.

Właściwy kaptur może uczynić figurę bardziej proporcjonalną. Tak więc model wolumetryczny rozszerza obszar ramion dziewcząt z postacią gruszki.

Kombinezony

Nowy model, który dołączył do nas z Japonii, cieszy się dziś szczególną popularnością. Stylowy kombinezon piżamy wyróżnia się wygodą i kreatywnym wyglądem.

Piżama kombinezon rozwija się dzięki swoim pozytywom, ponieważ każdy z modeli przedstawia wizerunek postaci z kreskówki lub zwierzęcia. Pandy, króliczka, zebry, pikachu i innych zabawnych zwierzą, które mają uszy na kapturze, a tył piżamy uzupełnia ogon.

Check Also

Palmy w ogrodzie

  Polska to kraj, który charakteryzuje się umiarkowanym klimatem. Jednak nie oznacza to tego, że …